2013’ün en beğenilen mekanları nerede?

2013’ün en beğenilen mekanları nerede?

Foursquare 2013’ün en beğenilen mekanlarını açıkladı.

Foursquare ülke ülke, şehir şehir 2013ün en beğenilen mekanlarının listesini açıkladı. Foursquare, bu listeyi bir araya getirmek için 4,5 milyarın üzerinde check-in ve 30 milyon kullanıcı tavsiyesinden yararlandığını söylerken 40 milyondan fazla kişinin uygulamayı kullandığını belirtiyor.

Şehirler bazında en iyileri görüntülemek istediğinizde o şehrin en iyi mekanları en iyi yemekler, en iyi gece hayatı, yapılacak en önemli işler gibi kategorilere ayrılmış şekilde karşınıza çıkıyor. En iyi restoranları da türüne göre (deniz mahsulleri, et lokantaları vb) ayıran Foursquare bunları puan sıralamasına göre listeliyor. Kategorilere girerek şehrin en iyi mekanlarını görüntülenebiliyor.

Foursquarein hazırladığı İstanbul listesinde kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği ve en beğendiği mekanları öne çıkarıyor. Listeye göre İstanbulun en iyi üç konser mekanını Hayal Kahvesi Beyoğlu, Mask Live Music Club ve Ghetto oluşturuyor.

30 şehri kapsayan liste ile Foursquare, bir sonraki ziyaretlerini planlayan ancak şehirde eğlenmek için nereye gitmek gerektiğini, en iyi yemeklerin nerede yeneceğini bilmeyenler için bir rehber yayınlamış oluyor. Örneğin Tokyaya gideceksiniz ama en iyi Sushiyi nerede yiyeceğinizi bilmiyor musunuz? Hemen 2013 en iyi Tokyo mekanları listesini açarak şehirdeki en iyi Sushi restoranlarını görüntüleyebilirsiniz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir