iPhone kullanıcıların en büyük derdi iPhone 7 ile çözülecek

iPhone kullanıcıların en büyük derdi iPhone 7 ile çözülecek

Apple tarafından Eylül ayında ilan edilecek iPhone 7’nin özellikleri internet ortamına sızarken yeni bir bilgi tüm Iphone kullanıcılarını sevindirdi. iPhone 7’nin 3100 Mah kapasiteli batarya ile piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Teknoloji devi Apple’ın bir sonraki amiral gemisi olması beklenen iPhone7, kullanıcıların ilk defa tanışacağı bazı özelliklere sahip olabilir. Apple, iPhone 7’yle beraber ilk defa 3GB RAM, 256GB depolama alanına ve 3100 Mah kapasiteli güçlü bir bataryaya yer verebilir. Ayrıca son günlerde internet ortamına sızan bilgilere göre Apple’ın yeni amiral gemisinde 3,5 mm jack girişi bulunmayacak ve tek parça metal kasa ile su geçirmezlik özelliğine yer verilecek.

APPLE, BATARYA KONUSUNDA ÇOK ŞİKAYET ALDI

Batarya konusunda çok sayıda şikayetler alan Apple, iPhone 6s ile beraber batarya kapasitesini arttırmak yerine ufak bir küçültmeye gitmişti. Bu sebeple sürekli şarja ihtiyaç duyan İphone, kullanıcı memnuniyetini büyük oranda kaybetmişti. Bu sebeple Apple’ın, iPhone 7’de batarya konusunda iyileştirmeler beklenirken, iPhone 7 Plus modelinde batarya kapasitesinin 3100 Mah olacağı tahmin ediliyor.

ENVER FATİH TIKIR

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir