Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk fragman izle | 2. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk fragman izle | 2. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk fragman izle | 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Adeta reyting rekorları kıran, en sevilen diziler arasında olan Sen anlat Karadeniz yeni sezona başlamaya hazırlanıyor. Sezon finali sahnelerinde herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni sezonu herkes tarafından bekleniyor.Sen Anlat Karadeniz yeni sezondan ilk fragman geldi.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk fragman izle | 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Adeta reyting rekorları kıran, en sevilen diziler arasında olan Sen anlat Karadeniz yeni sezona başlamaya hazırlanıyor. Sezon finali sahnelerinde herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni sezonu herkes tarafından bekleniyor. Sen Anlat Karadeniz yeni sezondan ilk fragman geldi.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonuyla Eylül’de atv’de!

“Tahir bana söz verdin! Sen sözünü tutarsın…”

Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON İLK TANITIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ SEZON FRAGMANI

Başrollerini İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman gibi genç yıldızların paylaştığı Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanında Saniye Hanım’ın telefonda duydukları karşısında yere yığıldığı görülüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir