Soylu’dan ABD’ye Yaptırım Yanıtı: ABD’de Bir Malımız Var; FETÖ! Onu Bırakmayız Alacağız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ABD’nin yaptırım tehditlerine sert yanıt verdi. Soylu, “ABD’de bir malımız var; FETÖ. Onu bırakmayız alacağız” dedi.

ABD YAPTIRIM UYGULAMA KARARI ALMIŞTI

ABD Hazine Bakanlığı, ABD vatandaşı Papaz Andrew Brunson’la ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e yaptırım uygulama kararı aldığını açıklamıştı.

“ABD’DE BİR MALIMIZ VAR; FETÖ, ONU ALACAĞIZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Twitter üzerinden yaptırım kararıyla ilgili bir açıklama yaptı. İçişleri Bakanı Soylu”Amerika’da bir malımız var; Fetö. Onu da orada bırakmayız, alacağız.” yorumunu yaptı.

ABD, Türkiye'ye Yönelik Yaptırımlarını Magnitsky Yasası'na DayandırıyorABD, Türkiye’ye Yönelik Yaptırımlarını Magnitsky Yasası’na Dayandırıyor ABD'nin Yaptırım Kararına AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Ortak TepkiABD’nin Yaptırım Kararına AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti’den Ortak Tepki ABD'den Türkiye'ye Yaptırımla İlgili Yeni Açıklama: Yaptırımlar SürecekABD’den Türkiye’ye Yaptırımla İlgili Yeni Açıklama: Yaptırımlar Sürecek Türkiye'ye F-35 Teslimatını Engelleyen Tasarı ABD Senatosu'nda Kabul EdildiTürkiye’ye F-35 Teslimatını Engelleyen Tasarı ABD Senatosu’nda Kabul Edildi Adalet Bakanı Gül'den Yaptırım Tepkisi: Herhangi Bir Ülkede Tek Kuruşum YokturAdalet Bakanı Gül’den Yaptırım Tepkisi: Herhangi Bir Ülkede Tek Kuruşum Yoktur ABD, İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanı'na Yaptırım Uygulama Kararı AldıABD, İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanı’na Yaptırım Uygulama Kararı Aldı Türkiye'den ABD'nin Yaptırım Kararına İlk Tepki: Karşılığı OlacakTürkiye’den ABD’nin Yaptırım Kararına İlk Tepki: Karşılığı Olacak

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir